+48 602 683 733 [email protected]

Dodatki i rozszerzenia dla Joomla! 1.5, Joomla! 2.5, Joomla! 3.x

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Dodatki dla Joomla! 1.5/2.5/3.x

Dodatki dla Joomla! 1.5/2.5/3.x

Wtyczka komentarzy Facebooka dla Joomla

25.09.2015.

Dodatek komentarzy do JoomlaNiewielka, ale przydatna darmowa wtyczka (dodatek Joomla - plugin) "AL Facebook Social Comments Box". Idealna dla wszystkich, którzy chcą na swojej stronie zbudowanej w systemie CMS Joomla wdrożyć funkcjonalność komentarzy Facebooka. Dodatek dostępny jest w wersjach dla Joomla 3.x, Joomla 2.5 oraz starego Joomla 1.5. Dostępna również zmodyfikowana - spolszczona przez nas wersja. Pełna informacja dalej.

Czytaj całość

K2 Joomla przypisanie artykułu do kilku kategorii

05.11.2012.

K2 Joomla przypisanie artykułu do kilku kategoriiJeśli zdarzała Wam się lub zdarzy potrzeba przypisania jednego artykułu do kilku kategorii w komponencie K2 dla Joomla! jest to możliwe bez konieczności modyfikowania kodu. Pewien grek napisał i udostępnił darmowy dodatek dla komponentu K2, który po zainstalowaniu pozwala na dodanie jednego artykułu do kilku kategorii.

Dodatek nazywa się Additional Categories for K2.
Wersja dla Joomla! 1.5 i Joomla! 2.5.
Pobrać go można za darmo ze strony autora: http://www.netpin.gr/extensions/item/1-k2-additonal-categories.

Czytaj całość

Powiększanie tekstu w treści artykułów - dodatek

18.04.2011.

Powiększanie tekstu w treści artykułów - dodatek do Joomla Article PXFont Size to niewielki dodatek (plugin) do Joomla! 1.5 Joomla Plugin, którego zadaniem jest funkcja powiększania lub pomniejszania tekstu z ustalonego wcześniej obszaru strony zbudowanej w oparciu o Joomla. Dodatek po zainstalowaniu ma bardzo bogate możliwości konfiguracji. Aby dodatek działał prawidłowo, należy w opcjach podać nazwę elementu DIV, wewnątrz którego ma być powiększany tekst.

Dodatek z pewnością znajdzie zastosowanie na wielu stronach internetowych zbudowanych w Joomla!

Czytaj całość

Boxplus - dowolne treści w oknie pop-up w Joomla

12.04.2011.

Boxplus pop-up lightbox Joomla! 1.5 Joomla! 1.6 Przed rokiem pisałem o Sigplus - świetnym dodatki galerii dla Joomla! 1.5, Joomla! 2.5 i Joomla! 3.x. Co ten dodatek potrafi, odsyłam do wspomnianego artykułu: Sigplus - dodatek galerii w Joomla. Autor Sigplus udostępnił społeczności korzystającej z Joomla! kolejne świetne rozszerzenie o nazwie Boxplus.

Boxplus pozwala na wyświetlanie dowolnych treści w oknach pop-up. Treściami wyświetlanymi w takim "wyskakującym" oknie mogą być zdjęcia, filmy wideo z naszej witryny (Flash, QuickTime), ale także dowolne multimedia, takie jak chociażby zdjęcia z galerii Picasa, filmy z serwisów Youtube, Vimeo. Oprócz multimediów w oknach tworzonych za pomocą Boxplus można publikować dokumenty PDF oraz dowolne dokumenty HTML (w tym zewnętrzne strony HTML).

Czytaj całość

Google Font Directory i niestandardowe czcionki w Joomla

18.09.2010.

Google Font Directory - niestandardowe czcionki w Joomla Wszystkim, którzy chcą w prosty i szybki sposób zastosować niestandardową czcionkę na swojej stronie internetowej zbudowanej w oparciu o Joomla, polecam niewielki dodatek (plugin) do Joomla o nazwie HD-Gfonts. Dzięki wspomnianemu dodatkowi od razu po zainstalowaniu go w Joomla możemy zastąpić standardowe czcionki np. nagłówków h1-h6 jedną z siedemnastu czcionek: Cantarell, Cardo, Crimson Text, Droid Sans, Droid Serif, IM Fell Double Pica, Inconsolata, Josefin Sans Std Light, Lobster, Molengo, Nobile, OFL Sorts Mill Goudy, Old Standard TT, Reenie Beanie, Tangerine, Vollkorn and Yanone Kaffeesatz.

Są to czcionki, które około pół roku temu udostępniła firma Google, tworząc w ten sposób katalog darmowych i gotowych do użycia czcionek na stronach WWW.

Czytaj całość

Poprzedni/Następny artykuł w Joomla tytułem

29.08.2010.

Page Navigation Titles Joomla 1.5 W Katalogu Rozszerzeń Joomla pojawił się niewielki dodatek dla Joomla 1.5, który po zastosowaniu zmienia standardową nawigację pomiędzy artykułami w Joomla (Poprzedni, Następny) nazwami poprzedniego i następnego artykułu. Dodatek nosi nazwę Page Navigation Titles i można go pobrać pod tym adresem: http://wmdn.ru/wp-content/uploads/pagenavtitles_1_0_4.zip.

Polecam zastosowanie tego zamiennika standardowego joomlowego dodatku  Page Navigation. To dobre i przydatne rozwiązanie.

««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 6 z 15