+48 602 683 733 [email protected]

Templatki i szablony Joomla 2.5 i Joomla 3

Jesteś tutaj: Strona główna > Templatki Joomla > Projektowanie templatek Joomla

Templatki dla Joomla 2.5, Joomla 3.x oraz sklepów  VirtueMart

Projektowanie templatek Joomla

Od ponad 11 lat projektujemy indywidualne szablony (templatki) dla wszystkich wersji Joomla. Każdy szablon powstaje zgodnie z wymaganiani klienta, projektu, przeznaczenia i grupy docelowej. Nie ma dla nas żadnych ograniczeń jeśli chodzi o stopień skomplikowania templatki, układ jej modułów i komponentów czy układ grafiki. Wszystkie templatki (szablony Joomla) budujemy zgodnie ze standardami sieciowymi i wymogami W3C.

Profesjonalne templatki dla: Joomla 1.5 i Joomla 1.6 i Joomla 1.7, Joomla! 2.5, Joomla 3.0, Joomla 3.1, Joomla 3.2 i Joomla 3.3, Joomla 3.4, Joomla 3.5 oraz Joomla 3.6. Indywidualne projekty graficzne. Indywidualne dostosowywanie i wdrożenia Joomla! CMS. Zobacz przykładowe nasze realizacje wykonane w oparciu o Joomla.

W naszej pracy dążymy do perfekcji. Dbamy o estetykę. Nasze projekty stron i templatek charakteryzuje dobre wzornictwo, właściwie rozplanowana struktura stron i architektura informacji.

Projektowane strony i templatki zorientowane są na użytkownika końcowej strony. Dzięki stosowaniu standardów sieciowych (kodowanie XHTML i CSS), strony budowane w oparciu o nasze templatki są dużo lżejsze, szybciej się ładują, mniej obciążając i zużywając zasoby transferu serwera i co najważniejsze, są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych! Strony internetowe przez nas budowane bardzo dobrze się pozycjonują.

W naszych projektach, szablonach Joomla! i końcowych wdrożeniach stron internetowych bardzo duży nacisk kładziemy na wykonanie pełnej i przemyślanej optymalizacji pod kątem jak najlepszego pozycjonowania się wykonywanych przez nas stron internetowych w wyszukiwarkach. Dzięki temu budowane przez nas strony internetowe bardzo dobrze pozycjonują się w wyszukiwarkach, przynosząc naszym Klientom wymierne korzyści.

Przykładowe indywidualne projekty, szablony i wdrożenia Joomla! CMS:

http://www.gabin.pl - Strona internetowa miasta i gminy Gąbin.
http://mediacje.wpia.uw.edu.pl - Strona intertentowa Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów | Wydział Prawa i Administracji UW.
http://www.starabiala.pl - Gmina Stara Biała
http://www.warsawtrips.com - Biuro Przewodników po Warszawie
http://www.csstirl.uw.edu.pl - Uniwersytet Warszawski - Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego
http://www.ia.uw.edu.pl - Uniwersytet Warszawski - Instytut Anglistyki
http://www.barbelo.com.pl - Wydawnictwo Barbelo
http://www.twinson.com.pl - Twinson - Cięcie projektów/kodowanie szablonu + wdrożenie
http://pcpr.wegrow.pl - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie
http://www.tmspro.eu - TMS Pro Sp. z o.o.
http://www.4logistics.pl - 4 Logistics

Przykładowe strony wykonane w oparciu o system Joomla: