+48 602 683 733 [email protected]

Blog o Joomla, templatkach i projektowaniu stron www

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Jak sprawdzić, czy treści naszej strony internetowej nie zostały skopiowane?

Jak sprawdzić, czy treści naszej strony internetowej nie zostały skopiowane?

Copyscape - Wyszukiwarka duplikatów treści stron internetowych w internecie Ostatnio coraz częściej zdarza się nam natrafiać na strony internetowe tzw. konkurencji,
która kopiuje słowo w słowo teksty z naszej strony internetowej.
Przestało już zaskakiwać to, jak ludzie idą "na łatwiznę". Tyle tylko, że jedną z cech osoby lub firmy, która podejmuje się zarobkowo projektowania stron internetowych, powinna być kreatywność, a nie kopiowanie. Najwyraźniej niektórym tej kreatywności po prostu brak, skoro kradną treści napisane przez innych.

Wszystkim, którzy chcą szybko i łatwo sprawdzić, czy teksty z waszej strony internetowej nie stały się obiektem kopiowania i publikowania bez waszej zgody, polecamy wyszukiwarkę Copyscape. Wyszukiwarka ta znajduje duplikaty treści w internecie. I spisuje się wyśmienicie.

Warto dodać, że duplikowanie treści z cudzych stron internetowych, to nic innego jak próba oszukania wyszukiwarek i oczywiście kradzież. Nie wszyscy wiedzą, że z takiego postępowania nie wyniknie nic dobrego. Strona, która powiela treści z innych witryn, może zostać usunięta z indeksu wyszukiwarki. Dlatego piszmy własne, niepowtarzalne treści na naszych stronach. Wtedy mają one największą wartość dla wyszukiwarek i oczywiście dla odwiedzających naszą stronę osób.