+48 602 683 733 [email protected]

Joomla Showcase czyli kto używa Joomla!

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Kto używa Joomla!

Kto używa Joomla!

Orange używa Joomla!

17.10.2010.

Orange używa Joomla! Firma Orange używa systemu zarządzania treścią Joomla na swojej nowej stronie internetowej Orange api. Strona przeznaczona jest dla deweloperów.

Orange jest piątym co do wielkości operatorem telekomunikacyjnym na świecie. Firma skupia około 200 milionów klientów i jest częścią France Télécom.

Adres strony internetowej Orange api, która działa w oparciu o CMS Joomla: http://api.orange.com.

Czytaj całość

eBay wybrał Joomla! do budowy swojego portalu społecznościowego

02.10.2010.

Joomla! CMS 1 października 2010 roku firma eBay, największy na świecie serwis aukcji internetowych,  poinformowała o wyborze systemu zarządzania treścią Joomla! do budowy swojego portalu społecznościowego. Z podanej informacji wynika, że ma być to wewnętrzny firmowy serwis internetowy, który będzie przeznaczony dla 16400 pracowników firmy eBay. Serwis internetowy oparty o Joomla! zawierać ma funkcje społecznościowe (dyskusje i wymiana opinii pomiędzy prawonikami firmy eBay).

Pełna informacja w języku angielskim na stronie: http://www.ebayinc.com/news#ebay_selects_joomla_open_source_to_foste.

IKEA używa Joomla i VirtueMart

21.09.2010.
IKEA używa Joomla i VirtueMartFirma IKEA, największy na świecie sprzedawca mebli używa do budowy swoich stron internetowych systemu Joomla. Wprawdzie zastsowowanie Joomla dotyczy w tym przypadku dosyć egzotycznych z naszego punktu widzenia krajów, to na pewno warto odnotować użycie systemu CMS Joomla przez firmę IKEA. Strony IKEA zbudowane w oparciu o Joomla znajdują się w krajach arabskich, a dokładnie w Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Dodatkowo na stronach IKEA został wykorzystany joomlowy komponent sklepu internetowego VirtueMart.

Strony IKEA zbudowane w oparciu o Joomla działają pod tymi adresami:

IKEA Kuwejt: www.ikea.com.kw
IKEA Arabia Saudyjska: www.ikea.com.sa
Czytaj całość

Instytut Polityki Społecznej Uniwersytet Warszawski używa Joomla

10.08.2010.

Instytut Polityki Społecznej UW używa JoomlaW lipcu 2010 roku zakończyłem wdrożenie nowego serwisu internetowego dla Instytutu Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Celem projektu i wdrożenia było odświeżenie starej i dosyć wysłużonej witryny zbudowanej jeszcze na starej wersji Joomla 1.0.x. Nowa wersja serwisu to całkowicie nowa szata graficzna zaprojektowana od podstaw od makiet do indywidualnych projektów graficznych. Następnie na podstawie ostatecznej wersji projektu graficznego wykonałem rozbudowany szablon (templatkę) posiadającą kilka indywidualnych układów treści zaprojektowanych i dopasowanych do poszczególnych działów serwisu internetowego IPS. Kolejnym krokiem było kompleksowe wdrożenie serwisu w oparciu o systemu zarządzania treścią (CMS) Joomla! w wersji 1.5.x, oraz migracja treści ze starej strony internetowej do nowej. Końcowym etapem wdrożenia było wykonanie pełnej optymalizacji nowego serwisu internetowego IPS pod kątem jak najlepszego pozycjonowania się jego stron w wyszukiwarkach internetowych.

Czytaj całość
Pozycje :: 9 - 12 z 14