+48 602 683 733 [email protected]

Komponenty Joomla! 1.5, Joomla! 2.5 i Joomla! 3.x

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Komponenty Joomla! > Akeeba Backup - następca JoomlaPack

Akeeba Backup - następca JoomlaPack

Akeeba Backup - następca JoomlaPack Wygląda na to, że JoomlaPack - komponent do wykonywania pełnych kopii stron internetowych zbudowanych na Joomla ma swoją kontynuację pod całkowicie nową nazwą - Akeeba Backup. Udostępniona została wersja 3.0 Alpha. Jak piszą autorzy, jest to pierwsze publiczne wydanie, będące w założeniu kontynuacją świetnego komponentu JoomlaPack. Wersja ta przeznaczona jest tylko do testów i jeszcze nie zaleca się używania jej na normalnie działających stronach. Autorzy komponentu Akeeba Backup piszą na swojej stronie internetowej, że komponent będzie dostępny w dwóch wersjach: zwykłej i profesjonalnej (Akeeba Backup Professional) posiadającej więcej funkcji. Zgaduję, że wersja profesjonalna będzie płatna, chociaż nie udało mi się znaleźć na stronie komponentu informacji, jaka będzie jego cena.

O tym jakie możliwości posiada komponent Akeeba Backup, można przeczytać na stronie http://www.akeebabackup.com/akeeba-backup-for-joomla/core-vs-professional.html.

Sam komponent jeszcze w wersji testowej można pobrać tutaj: http://www.akeebabackup.com/download/akeeba-backup-30-alpha/index.html