+48 602 683 733 [email protected]

Sklepy internetowe Joomla! 2.5 i Joomla! 3.x

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Sklepy internetowe Joomla! > VirtueMart - moduł wyszukiwania produktów z autosugestią

VirtueMart - moduł wyszukiwania produktów z autosugestią

VirtueMart - moduł wyszukiwania produktów z autosugestią Tym razem krótki wpis o pewnym ciekawym module dla Joomla! i VirtueMart'a. Zadaniem modułu jest "bycie" wyszukiwarką produktów w sklepie zbudowanym na Joomla! i komponencie VirtueMart. Moduł pochodzi prosto z Nepalu, a więc z serca Himalajów. Cóż jest takiego ciekawego w tym w gruncie rzeczy niewielkim i wydawać by się mogło zwyczajnym module? Otóż moduł ten posiada pewną cechę, która może być bardzo przydatną funkcjonalnością w sklepie internetowym. Jej działanie widoczne jest w chwili wpisania w polu wyszukiwania choćby pierwszej litery nazwy szukanego produktu. Moduł w tym momencie zaczyna wyświetlać listę produktów pasujących do wpisanego zapytania, podpowiadając w ten sposób i ułatwiając znalezienie interesującego produktu. Działa to na podobnej zasadzie, jak podpowiadanie podczas wpisywania słowa w wyszukiwarce Google.

Moduł jest całkowicie darmowy (licencja GNU GPL).
Dokładna nazwa modułu: Virtuemart product search with auto suggestion.
Pobrać go można ze strony: http://prakashgobhaju.com.np/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=61.
Na podanej stronie można też wstępnie omawiany moduł przetestować.

Poza wspomnianym modułem na stronie internetowej, którą podałem, znajdziemy również darmowy komponent dla Joomla - Showcase Gallery, oraz darmowy moduł Image Slider.