+48 602 683 733 [email protected]

Informacje i nowości ze świata Joomla!

Jesteś tutaj: Strona główna > Nowości Joomla

Nowości Joomla

Stabilny jSeblod CCK dla Joomla!

28.02.2010.

jSebold CCK - Rozbudowany system prezentacji treści dla Joomla! Ukazała się stabilna wersja 1.5 świetnego komponentu CCK dla Joomla o nazwie jSeblod CCK (Content Construction Kit for Joomla!). jSeblod CCK wydaje się być chyba najbardziej zaawansowanym rozszerzeniem typu CCK dla Joomla. Jeśli komuś nie wystarczają standardowe cechy funkcjonalne Joomla i czuje się przez nie ograniczony, powinien zapoznać się z możliwościami rozszerzeń typu CCK. Dokumentacja omawiająca cechy i możliwości jakie posiada jSebold CCK, znajduje się pod adresem: http://www.jseblod-cck.com/documentation.html.

Strona WWW: http://www.jseblod-cck.com

Joomla 1.6 - prezentacja nowych funkcji

17.02.2010.

Joomla 1.6 - prezentacja nowych funkcji 13 lutego na Dniach Joomla w Melbourne w Australii (Melbourne Joomla Day) Andrew Eddie zaprezentował kolejne nowe cechy i funkcje, w które będzie wyposażona Joomla 1.6.

Szczegóły dotyczące cech Joomla 1.6 można obejrzeć w prezentacjach video oraz w dokumencie PDF, który można pobrać tutaj: Melbourne_2010_Joomla_1.6.pdf (1.5Mb).

Filmy prezentujące Joomla 1.6 można obejrzeć również na stronie: http://www.realworldmediagroup.com.au/melbourne-joomla-day.html

Czytaj całość

System Joomla! pobrany 15 milionów razy!

13.02.2010.

15 milionów pobrań systemu Joomla! Wczoraj na oficjalnym blogu Joomla.org podano informację, że system CMS Joomla! został pobrany już w liczbie 15 milionów kopii! Poprzedni równy wynik 10 milionów pobrań Joomla miał miejsce 250 dni wcześniej.

Z prostego obliczenia wychodzi, że system Joomla jest pobierany średnio 20.000 razy dziennie!

Oficjalną wiadomość można przeczytać na blogu Joomla.org:
http://community.joomla.org/blogs....15000000-a-big-number.html

ccNewsletter 1.0.7 - wydanie poprawkowe

06.02.2010.

Po dwóch tygodniach zgodnie z zapowiedzią autorów ccNewsletter - komponent newslettera dla Joomlakomponentu ccNewsletter poinformowali na swoim blogu o wydaniu kolejnej wersji oznaczonej numerem 1.0.7. Wersja ta zawiera kolejne poprawki zabezpieczeń. Zalecena jest aktualizacja wcześniejszych wersji komponentu.
ccNewsletter jest komponentem dla CMS Joomla!. Służy do tworzenia i rozsyłania biuletynów informacyjnych (newsletterów). Jest prosty i wygodny w obsłudze. Pozwala na tworzenie dowolnej liczby szablonów. Więcej informacji o samym komponencie można przeczytać tutaj: ccNewsletter - prosty i dobry komponent newslettera dla Joomla! 1.5.

Najnowszą wersję komponentu ccNewsletter można pobrać tutaj:
http://www.chillcreations.com/en/extensions/downloads/categories/3.html

Pozycje :: 89 - 92 z 98