+48 602 683 733 [email protected]

Informacje i nowości ze świata Joomla!

Jesteś tutaj: Strona główna > Nowości Joomla

Nowości Joomla

Kunena 1.5.10 - kolejna wersja komponentu forum dla Joomla!

27.03.2010.

Kunena 1.5.9 - forum dla Joomla!Zespół pracujący nad komponentem forum Kunena udostępnił nową wersję komponentu Kunena oznaczoną numerem 1.5.10. Wersja ta zawiera ponad 30 poprawek, które były zgłaszane w ostatnim czasie przez użytkowników komponentu.
Wszystkim, którzy posiadają fora dyskusyjne zbudowane w oparciu o komponent Kunena, zalecana jest aktualizacja do najnowszej wersji!
Komponent Kunena jest w pełni natywnym rozszerzeniem dla Joomla 1.5, dzięki któremu można zbudować rozbudowane forum dyskusyjne. Kunena jest kontynuacją komponentu Fireboard.

Pełna lista zmian: http://docs.kunena.com/index.php/Kunena_1.5.10_Read_Me
Strona domowa forum: www.kunena.com

Informacja z ostatniej chwili: w Kunena 1.5.10 wykryto błąd związany z niedziałającą subskrybcją e-mail. Zaleca się korzystanie z wersji Kunena 1.5.9 lub poczekanie na wersję 1.5.11, w której to wersji mają być już usunięte zauważone błędy.

Aktualizacja komponentu Community Builder 1.2.2

09.03.2010.

Community Builder 1.2.2 Wszystkich, którzy interesują się budową serwisów społecznościowych lub chcieli by zbudować na Joomla serwis społecznościowy, zainteresuje z pewnością informacja, że ukazała się kolejna wersja komponentu Community Builder oznaczona numerem 1.2.2 Stable. Community Builder jest darmowym komponentem dla Joomla do budowania społeczności w internecie. Komponent może też z powodzeniem służyć jako rozbudowana baza użytkowników dowolnego serwisu internetowego zbudowanego na Joomla.

Dostępnych jest wiele dodatków pozwalających na integrację Community Buildera z innymi komponentami dla Joomla (rozbudowane galerie, komponenty prywatnych wiadomości, fora dyskusyjne, blogi...).

Więcej informacji na temat Community Builder na stronie komponentu: http://www.joomlapolis.com

Stabilny jSeblod CCK dla Joomla!

28.02.2010.

jSebold CCK - Rozbudowany system prezentacji treści dla Joomla! Ukazała się stabilna wersja 1.5 świetnego komponentu CCK dla Joomla o nazwie jSeblod CCK (Content Construction Kit for Joomla!). jSeblod CCK wydaje się być chyba najbardziej zaawansowanym rozszerzeniem typu CCK dla Joomla. Jeśli komuś nie wystarczają standardowe cechy funkcjonalne Joomla i czuje się przez nie ograniczony, powinien zapoznać się z możliwościami rozszerzeń typu CCK. Dokumentacja omawiająca cechy i możliwości jakie posiada jSebold CCK, znajduje się pod adresem: http://www.jseblod-cck.com/documentation.html.

Strona WWW: http://www.jseblod-cck.com

Joomla 1.6 - prezentacja nowych funkcji

17.02.2010.

Joomla 1.6 - prezentacja nowych funkcji 13 lutego na Dniach Joomla w Melbourne w Australii (Melbourne Joomla Day) Andrew Eddie zaprezentował kolejne nowe cechy i funkcje, w które będzie wyposażona Joomla 1.6.

Szczegóły dotyczące cech Joomla 1.6 można obejrzeć w prezentacjach video oraz w dokumencie PDF, który można pobrać tutaj: Melbourne_2010_Joomla_1.6.pdf (1.5Mb).

Filmy prezentujące Joomla 1.6 można obejrzeć również na stronie: http://www.realworldmediagroup.com.au/melbourne-joomla-day.html

Czytaj całość
Pozycje :: 89 - 92 z 100