+48 602 683 733 [email protected]

Informacje i nowości ze świata Joomla!

Jesteś tutaj: Strona główna > Nowości Joomla

Nowości Joomla

ccNewsletter 1.0.7 - wydanie poprawkowe

06.02.2010.

Po dwóch tygodniach zgodnie z zapowiedzią autorów ccNewsletter - komponent newslettera dla Joomlakomponentu ccNewsletter poinformowali na swoim blogu o wydaniu kolejnej wersji oznaczonej numerem 1.0.7. Wersja ta zawiera kolejne poprawki zabezpieczeń. Zalecena jest aktualizacja wcześniejszych wersji komponentu.
ccNewsletter jest komponentem dla CMS Joomla!. Służy do tworzenia i rozsyłania biuletynów informacyjnych (newsletterów). Jest prosty i wygodny w obsłudze. Pozwala na tworzenie dowolnej liczby szablonów. Więcej informacji o samym komponencie można przeczytać tutaj: ccNewsletter - prosty i dobry komponent newslettera dla Joomla! 1.5.

Najnowszą wersję komponentu ccNewsletter można pobrać tutaj:
http://www.chillcreations.com/en/extensions/downloads/categories/3.html

Virtuemart - poprawka bezpieczeństwa

04.02.2010.

Virtuemart - poprawka bezpieczeństwa W ubiegłym tygodniu pojawiły się doniesienia, że Virtuemart (wersje 1.1.4 i Virtuemart 1.0.15 i wersje niższe) są podatne na ataki SQL injection. Dziś na głównej stronie komponentu Virtuemart Zespół Developerów VirtueMart potwierdził  zgłoszone usterki i poinformował o wydaniu serii poprawek bezpieczeństwa dla wszystkich wersji Virtuemarta.

Zalecena jest natychmiastowa aktualizacja sklepów zbudowanych w oparciu o Virtuemart.
Odpowiednie łatki aktualizacyjne można pobrać stąd:

Poprawka bezpieczeństwa dla VirtueMart <= 1.1.4.zip (7.69 KB)
Poprawka bezpieczeństwa VirtueMart <= 1.0.15.zip (7.53 KB)

W celu zastosowanie poprawki wystarczy rozpakować zawartość archiwum ZIP do folderu głównego Joomla!. 

Aktualizacja komponentu ccNewsletter 1.0.6

30.01.2010.

ccNewsletter - komponent newslettera dla Joomla Autorzy  świetnego a zarazem prostego komponentu dla Joomla o nazwie ccNewsletter służącego do tworzenia i rozsyłania biuletynów informacyjnych (newsletter) poinformowali na swoim blogu o wydaniu nowej wersji oznaczonej numerem 1.0.6. Wersja ta zawiera pilne poprawki związane z poprawą bezpieczeństwa. Wszystkim, którzy korzystają z komponentu ccNewsletter w poprzednich wersjach, zalecena jest aktualizacja.

Jednocześnie autorzy komponentu poinformowali o trwających pracach nad kolejną wersją komponentu ccNewsletter (1.0.7 beta 2), którą spodziewają się wydać za około dwa tygodnie.

Najnowszą wersję komponentu ccNewsletter można pobrać tutaj:
http://www.chillcreations.com/en/extensions/downloads/categories/3.html

Kunena 1.5.9 Security Release - aktualizacja forum dla Joomla!

26.01.2010.

Kunena 1.5.9 - forum dla Joomla!Programiści zespołu pracującego nad komponentem forum Kunena udostępnili nową wersję komponentu Kunena 1.5.9 Security Release. Wersja ta zawiera szereg poprawek, w tym bardzo ważne dotyczące bezpieczeństwa.. Zalecana aktualizacja!

Pełna lista zmian: http://docs.kunena.com/index.php/Kunena_1.5.9_Read_Me
Strona domowa forum: www.kunena.com

Pozycje :: 93 - 96 z 99