+48 602 683 733 [email protected]

Darmowe templatki i szablony dla Joomla

Jesteś tutaj: Strona główna > Templatki Joomla > Darmowe templatki Joomla > Buzzez - darmowa templatka dla Joomla 1.5

Buzzez - darmowa templatka dla Joomla 1.5

Buzzez - darmowa templatka dla Joomla 1.5Polecam darmową templatkę dla Joomla 1.5 o nazwie Buzzez. Szablon ten charakteryzuje się układem i wyglądem idealnie pasującym do budowy serwisu informacyjnego. Templatka posiada kod w pełni zgodny ze standardami sieciowymi. Zastosowanie techniki nadpisywania szablonów (Template Override) spowodowało, że kod szablonu jest w pełni semantyczny. Szablon jest zoptymalizowany pod kątem jak najlepszego pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.  Praktycznie brak elementów graficznych powoduje, że szablon jest lekki, szybko wczytuje się w przeglądarkach. To dodatkowa jego zaleta.

Autorzy szablonu nie zgadzają się na komercyjne darmowe wykorzystywanie szablonu.
Autorzy szablonu nie zgadzają się na usuwanie ze stopki szablonu informacji o autorstwie oraz linków prowadzących do strony www.joomez.com.
Jeśli ktoś chce zbudować w oparciu o ten szablon stronę, za którą otrzyma wynagrodzenie, lub chce usunać ze stopki szablonu  informacje o autorstwie i link do strony www.joomez.com, może to zrobić pod warunkiem skontaktowania się z autorami szablonu.

Demo templatki Buzzez.
Paczka instalacyjna do pobrania ze strony Darmowe Templatki Joomla.
Szablon Buzzez posiada kilka parametrów, których konfiguracja pozwala na:
  • Wybór sposobu działania menu głównego (nawigacja oparta została o popularne wielopoziomowe rozwijane menu Superfish). Do wyboru są dwa sposoby rozwijania menu: pionowy i poziomy.
  • Drugi parametr szablonu pozwala określić, czy chcemy nazwę strony wyświetlać w formie tekstowej czy w formie logotypu graficznego. W przypadku nazwy tekstowej wystarczy wybrać typ logo: tekst, a następnie polach wpisać własną nazwę. Jeśli zaś chcemy wstawić logotyp w postaci grafiki, ustawiamy typ logo: image, a następnie podmieniamy w katalogu templates/buzzez/images plik logo.gif na własny o tej samej nazwie.

Templatka Buzzez jest w pełni darmowa i pozwala na zbudowanie profesjonalnie wyglądającej strony internetowej. Warunkiem korzystania z szablonu jest pozostawienie w stopce adresu WWW do strony autorów szablonu.

Darmowa templatka Buzzez - widok przykładowej strony głównej

Buzzez - darmowa templatka dla Joomla 1.5 - demo