+48 602 683 733 [email protected]

Edytory treści WYSIWYG dla Joomla! 1.5 i Joomla! 2.5 i Joomla! 3.x

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Edytory Joomla! 1.5/2.5/3.x

Edytory Joomla! 1.5/2.5/3.x

JCE - Joomla Content Editor - najlepszy edytor WYSIWYG dla Joomla

Joomla Content Editor - edytor WYSIWYG dla JoomlaAutor świetnego edytora JCE (moim zdaniem najlepszy dostępny edytor WYSIWYG dla CMS Joomla) ciągle udostępnia ulepszone i bardziej dopracowane wersje.

Jeśli jesteś osobą, która publikuje za pomocą Joomla! dużo treści w internecie, szczerze polecam instalację edytora JCE. Dzięki JCE aktualizowanie treści w Joomla!, formatowanie tekstu, wstawianie zdjęć i linków będzie bardzo wygodne i dużo łatwiejsze, aniżeli w standardowo wbudowanym w Joomla! edytorze TinyMCE.

Najnowsza wersja jak zwykle, do pobrania z oficjalnej strony edytora JCE: http://www.joomlacontenteditor.net/

Używam tego edytora od około ośmiu lat. Lepszego nie znajdziecie.

Polecam również wykupienie subskrybcji dającej dostęp do dodatkowych rozszerzeń do edytora, których "goła" wersja edytora nie posiada. Koszt 25 euro czyli około 100 zł na rok. Szczegółowe informacje, co za to otrzymamy, pod tym adresem: http://www.joomlacontenteditor.net/subscribe.

IdoEditor - prosty edytor WYSIWYG dla Joomla!

IdoEditor - prosty edytor WYSIWYG dla Joomla! Wprawdzie dla Joomla najlepszym edytorem WYSIWYG jest niewątpliwie Joomla Content Editor (w skrócie JCE), to edytorów dla naszego ulubionego systemu CMS jest znacznie więcej. Kilka dni temu natrafiłem na kolejny edytor dla Joomla o nazwie IdoEditor. Co ten edytor charakteryzuje? Z pewnością to, że jest bardzo prosty. Do tego stopnia, że przyzwyczajony do edytora JCE osobiście nie przekonuje mnie korzystanie z tak prostego edytora. JCE ma wszystko co powienien mieć edytor. Natomiast IdoEditor posiada najważniejsze funkcje edytora WYWIWYG i nic ponad to. O funkcjach IdoEdtor możecie przeczytać w dalszej części tego wpisu.

Czytaj całość