+48 602 683 733 [email protected]

Strony internetowe WCAG 2.0 Joomla

Jesteś tutaj: Strona główna > Oferta > Strony internetowe WCAG 2.0

Strony internetowe WCAG 2.0 Szablony Joomla dla gminy, urzędu, szkoły i instytucji

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich instytucji, urzędów, szkół i służb cywilnych, których strony internetowe muszą spełniać wymagania i wytyczne dostępności cyfrowej WCAG 2.0 AA.

Nasze atuty to m.in:

  • Tworzymy indywidualne projekty graficzne.
  • Nie korzystamy z gotowych szablonów.
  • Tworzymy indywidualne szablony Joomla.
  • Każde wdrożenie strony internetowej jest skrojone pod konretne potrzeby i wymagania Klienta.
  • Wiemy jak wykonać i zoptymalizować stronę internetową, żeby bardzo dobrze pozycjonowała się "sama z siebie" w sposób naturalny.
  • System CMS Joomla znamy perfekcyjne - od ponad 14 lat wdrażamy ten system zarządzania treścią.

Poniżej prezentujemy projekty i wdrożenia stron internetowych zgodnych z wymogami WCAG 2.0 AA.

Dodamy tylko, że przed ponad rokiem wspominaliśmy o "Dobrych zasadach projektowania i późniejszego prowadzenia stron internetowych".

http://www.studioalfa.pl/blog/blog-o-joomla-templatkach-i-projektowaniu-stron/dobre-zasady-budowania-i-redagowania-stron-internetowych.html

A zasady dostępności stron internetowych podlegają właśnie wytycznym i wymaganion WCAG 2.0.

Należy również wspomnieć, że wymagania i wytyczne WCAG 2.0 muszę spełniać strony strony internetowe ministerstw, urzędów miast i gmin, policji, straży pożarnej, szpitali, biuletynów informacji publicznej (BIP) oraz innych instytucji publicznych. Wymagania WCAG 2.0 są zobowiązaniem prawnym dla wszystkich podmiotów realizujących zadania publiczne.

Strona internetowa WCAG 2.0 AA Joomla dla urzędu miasta i gminy

Na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy Gąbin zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę internetową dostosowaną do wytycznych i wymogów WCAG 2.0 AA. Strona oparta została o system zarządzania treścią Joomla 3.x. Przygotowany został indywidualny projekt graficzny strony głównej i kluczowych podstron. Wdrożona została wersja kontrastowa strony internetowej, wersja żałobna. Strona internetowa urzędu została dostosowana do działania na smartfonach i tabletach (RWD - strona responsywna).

http://www.gabin.pl

Strona internetowa WCAG 2.0 AA Joomla dla urzędu miasta i gminy Gąbin

Strona internetowa WCAG 2.0 AA Joomla dla Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu

Na zlecenie Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową dostosowaną do wytycznych i wymogów WCAG 2.0 AA. Strona oparta została o system zarządzania treścią Joomla 3.x. Przygotowany został indywidualny projekt graficzny strony głównej i kluczowych podstron. Wdrożona została wersja kontrastowa strony internetowej. Strona internetowa urzędu została dostosowana do działania na smartfonach i tabletach (RWD - strona responsywna). Wdrożone zostały dodatkowe, dedykowane do potrzeb Zamawiającego dodatkowe cechy funkcjonalne, w tym system filtrowania danych według określonych kryteriów.

http://bip.wroclaw.rio.gov.pl

Strona internetowa WCAG 2.0 AA Joomla dla Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu

Strona BIP WCAG 2.0 AA (Biuletyn Informacji Publicznej) dla urzędu gminy

Na zlecenie Urzędu Gminy Żelechlinek zrealizowaliśmy wdrożenie strony internetowej BIP. Strona oparta została o system zarządzania treścią Joomla 3.x. Przygotowany został szablon (templatka) Joomla, spełniający wymagania WCAG 2.0 AA. Wdrożona została wersja kontrastowa strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej. Strona BIP przystosowana została do działania na smartfonach i tabletach.

http://bip.zelechlinek.pl

Strona internetowa BIP dla urzędu gminy ŻelechlinekOd ponad 14 lat specjalizujemy się w indywidualnych projektach i wdrożeniach Joomla CMS.