+48 602 683 733 [email protected]

Projektowanie responsywnych stron internetowych

Jesteś tutaj: Strona główna > Oferta > Responsywne strony internetowe

Projektowanie responsywnych stron internetowch

Wszystkie realizowane przez nas obecnie wdrożenia wykonujemy w techologii responsywnej (RWD - Responsive Web Design). Oznacza to, że projektowane i wykonywane przez nas strony internetowe, dostosowane są do wyświetlania w przenośnych urządzeniach mobilnych (smartfony i tablety).

Responsive Web Design – (RWD) technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów[1]. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na wielkich ekranach (np. Full HD), jak i na ekranach smartfonów czy tabletów. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Responsive_Web_Design

Responsywne strony internetowe na Joomla 

Jeśli posiadana przez Państwa strona internetowa działa w oparciu o starsze wersje Joomla (1.0, 1.5, 1.6, 1.7, 2.5), istnieje możliwość dostosowania takiej strony internetowej do urządzeń mobilnych bez konieczności wykonania gruntownej przebudowy i migracji do najnowszej wersji Joomla 3.x. 

Oczywiście w przypadku posiadania strony internetowej opartej o starsze wersje Joomla, przejście do najnowszej wersji Joomla 3.x jest wysoce zalecane, lecz nie zawsze będzie to opłacalne, bądź konieczne. Jeśli dotychczasowa wersja witryny działa w pełni prawidłowo, spełnia swoją rolę należycie, jest dobrze zoptymalizowana pod kątem jak najlepszego pozycjonowania, a także jest dobrze zabezpieczona przez ewentualnymi próbami włamań, można rozważyć wydłużenie działania takiej witryny. Żeby być na bieżąco, wystarczy jedynie zlecić dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych - wykonania wersji responsywnej.

Zobacz nasze ostatnie projekty i wdrożenia - responsywne strony Joomla.