+48 602 683 733 [email protected]

Templatki i szablony Joomla 3 i wkrótce Joomla 4

Jesteś tutaj: Strona główna > Templatki Joomla > Projektowanie templatek Joomla

Templatki dla Joomla 3.x (wkrótce Joomla 4) oraz sklepów internetowych VirtueMart i J2Store

Projektowanie templatek Joomla

Od ponad 11 lat projektujemy indywidualne szablony (templatki) dla wszystkich wersji Joomla. Każdy szablon powstaje zgodnie z wymaganiani klienta, projektu, przeznaczenia i grupy docelowej. Nie ma dla nas żadnych ograniczeń jeśli chodzi o stopień skomplikowania templatki, układ jej modułów i komponentów czy układ grafiki. Wszystkie templatki (szablony Joomla) budujemy zgodnie ze standardami sieciowymi i wymogami W3C.

Profesjonalne templatki dla: Joomla 1.5 i Joomla 1.6 i Joomla 1.7, Joomla! 2.5, Joomla 3.0, Joomla 3.1, Joomla 3.2 i Joomla 3.3, Joomla 3.4, Joomla 3.5 oraz Joomla 3.6. Indywidualne projekty graficzne. Indywidualne dostosowywanie i wdrożenia Joomla! CMS. Zobacz przykładowe nasze realizacje wykonane w oparciu o Joomla.

W naszej pracy dążymy do perfekcji. Dbamy o estetykę. Nasze projekty stron i templatek charakteryzuje dobre wzornictwo, właściwie rozplanowana struktura stron i architektura informacji.

Projektowane strony i templatki zorientowane są na użytkownika końcowej strony. Dzięki stosowaniu standardów sieciowych (kodowanie XHTML i CSS), strony budowane w oparciu o nasze templatki są dużo lżejsze, szybciej się ładują, mniej obciążając i zużywając zasoby transferu serwera i co najważniejsze, są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych! Strony internetowe przez nas budowane bardzo dobrze się pozycjonują.

W naszych projektach, szablonach Joomla! i końcowych wdrożeniach stron internetowych bardzo duży nacisk kładziemy na wykonanie pełnej i przemyślanej optymalizacji pod kątem jak najlepszego pozycjonowania się wykonywanych przez nas stron internetowych w wyszukiwarkach. Dzięki temu budowane przez nas strony internetowe bardzo dobrze pozycjonują się w wyszukiwarkach, przynosząc naszym Klientom wymierne korzyści.

Przykładowe indywidualne projekty, szablony i wdrożenia Joomla! CMS:

http://www.gabin.pl - Strona internetowa miasta i gminy Gąbin.
http://mediacje.wpia.uw.edu.pl - Strona intertentowa Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów | Wydział Prawa i Administracji UW.
http://www.starabiala.pl - Gmina Stara Biała
http://www.warsawtrips.com - Biuro Przewodników po Warszawie
http://www.csstirl.uw.edu.pl - Uniwersytet Warszawski - Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego
http://www.ia.uw.edu.pl - Uniwersytet Warszawski - Instytut Anglistyki
http://www.barbelo.com.pl - Wydawnictwo Barbelo
http://www.twinson.com.pl - Twinson - Cięcie projektów/kodowanie szablonu + wdrożenie
http://pcpr.wegrow.pl - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie
http://www.tmspro.eu - TMS Pro Sp. z o.o.
http://www.4logistics.pl - 4 Logistics

Przykładowe strony wykonane w oparciu o system Joomla: