+48 602 683 733 [email protected]

Dodatki i rozszerzenia dla Joomla! 1.5, Joomla! 2.5, Joomla! 3.x

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Dodatki dla Joomla! 1.5/2.5/3.x

Dodatki dla Joomla! 1.5/2.5/3.x

Automatyczne generowanie miniatur zdjęć w artykułach Joomla

17.01.2017.

Joomla zmiana rozmiaru zdjęć w locieChciałem podzielić się z użytkownikami Joomla jednym bardzo przydatnym dodatkiem, który załatwia sprawę automatycznego generowania miniatur zdjęć w artykułach Joomla. Jeśli do tej pory miałeś z tym problem, nie wiedziałeś jakiego rozszerzenia do Joomla użyć, ten wpis jest dla Ciebie. Na końcu podaję przykłady stron internetowych, w których używam opisanego rozwiązania.

Czytaj całość

Multikategorie w Joomla, czyli jeden artykuł w kilku kategoriach

22.12.2016.

Joomla Content Multicategories PluginDzisiaj krótko o niewielkim, ale jakże przydatnym dodatku dla jednego z najpopularniejszych na świecie systemów zarządzania treścią - Joomla. Mowa o dodatku, dzięki któremu można w łatwy i szybki sposób przypisać jeden artykuł do wielu wybranych kategorii. Przypomnę tylko, że domyślna wbudowana w Joomla funkcjonalność pozwala na przypisanie pojedynczego artykułu do jednej kategorii. Dzięki dodatkowi o nazwie Content Multicategories Plugin nie musimy ograniczać publikacji pojedynczego artykułu do jednej kategorii. Dodatek dostępny jest w wersji dla Joomla 3.x.

Czytaj całość

Wtyczka komentarzy Facebooka dla Joomla

25.09.2015.

Dodatek komentarzy do JoomlaNiewielka, ale przydatna darmowa wtyczka (dodatek Joomla - plugin) "AL Facebook Social Comments Box". Idealna dla wszystkich, którzy chcą na swojej stronie zbudowanej w systemie CMS Joomla wdrożyć funkcjonalność komentarzy Facebooka. Dodatek dostępny jest w wersjach dla Joomla 3.x, Joomla 2.5 oraz starego Joomla 1.5. Dostępna również zmodyfikowana - spolszczona przez nas wersja. Pełna informacja dalej.

Czytaj całość

K2 Joomla przypisanie artykułu do kilku kategorii

05.11.2012.

K2 Joomla przypisanie artykułu do kilku kategoriiJeśli zdarzała Wam się lub zdarzy potrzeba przypisania jednego artykułu do kilku kategorii w komponencie K2 dla Joomla! jest to możliwe bez konieczności modyfikowania kodu. Pewien grek napisał i udostępnił darmowy dodatek dla komponentu K2, który po zainstalowaniu pozwala na dodanie jednego artykułu do kilku kategorii.

Dodatek nazywa się Additional Categories for K2.
Wersja dla Joomla! 1.5 i Joomla! 2.5.
Pobrać go można za darmo ze strony autora: http://www.netpin.gr/extensions/item/1-k2-additonal-categories.

Czytaj całość

Powiększanie tekstu w treści artykułów - dodatek

18.04.2011.

Powiększanie tekstu w treści artykułów - dodatek do Joomla Article PXFont Size to niewielki dodatek (plugin) do Joomla! 1.5 Joomla Plugin, którego zadaniem jest funkcja powiększania lub pomniejszania tekstu z ustalonego wcześniej obszaru strony zbudowanej w oparciu o Joomla. Dodatek po zainstalowaniu ma bardzo bogate możliwości konfiguracji. Aby dodatek działał prawidłowo, należy w opcjach podać nazwę elementu DIV, wewnątrz którego ma być powiększany tekst.

Dodatek z pewnością znajdzie zastosowanie na wielu stronach internetowych zbudowanych w Joomla!

Czytaj całość

Boxplus - dowolne treści w oknie pop-up w Joomla

12.04.2011.

Boxplus pop-up lightbox Joomla! 1.5 Joomla! 1.6 Przed rokiem pisałem o Sigplus - świetnym dodatki galerii dla Joomla! 1.5, Joomla! 2.5 i Joomla! 3.x. Co ten dodatek potrafi, odsyłam do wspomnianego artykułu: Sigplus - dodatek galerii w Joomla. Autor Sigplus udostępnił społeczności korzystającej z Joomla! kolejne świetne rozszerzenie o nazwie Boxplus.

Boxplus pozwala na wyświetlanie dowolnych treści w oknach pop-up. Treściami wyświetlanymi w takim "wyskakującym" oknie mogą być zdjęcia, filmy wideo z naszej witryny (Flash, QuickTime), ale także dowolne multimedia, takie jak chociażby zdjęcia z galerii Picasa, filmy z serwisów Youtube, Vimeo. Oprócz multimediów w oknach tworzonych za pomocą Boxplus można publikować dokumenty PDF oraz dowolne dokumenty HTML (w tym zewnętrzne strony HTML).

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 6 z 17