+48 602 683 733 [email protected]

Polecane szablony - Templatki Joomla!

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Polecane Templatki Joomla!

Polecane Templatki Joomla!

JooStar - darmowy świetny szablon dla Joomla!

09.02.2014.

JooStar - polecana darmowa templatka Joomla! JooStar to darmowy szablon dla Joomla! 2.5, udostępniony przez firmę Joomez na licencji Creative Commons. Templatka cechuje się ciekawym wyglądem, posiada 4 wersje kolorystyczne i 15 wbudowanych web fontów Google. Świetny szablon całkowicie za darmo! Nic tylko pobierać i budować stronę internetową. Dodatkowo autorzy templatki dają nam za darmo pliki źródłowe projektu graficznego w formacie Adobe PSD, instrukcję PDF i paczkę instalacyjną Quickstart, która po zainstalowaniu (robi się to tak samo jak system Joomla) daje nam stronę dokładnie taką samą, jak demo templatki (przykładowe dane i gotowy zainstalowany oraz skonfigurowany szablon JooStar.

Czytaj całość

Już wkrótce nowy darmowy szablon dla Joomla! 1.5 - Buzzez Magazine

06.04.2011.

Buzzez Magazine - darmowa templatka Joomla Już wkrótce zakończymy prace nad nową wersją darmowego szablonu, który przed rokiem udostępniliśmy społeczności na całym świecie, a który nazwaliśmy Buzzez. I który to szablon cieszył się w ciągu minionego roku na całym świecie sporym zainteresowaniem i wzięciem (i zresztą nadal cieszy).

Nowa dopracowana wersja szablonu nazywać się będzie Buzzez Magazine, dostępna będzie dla Joomla! 1.5 (być może niebawem przygotujemy również wersję dla Joomla! 1.6). Nie będę wiele rozpisywał się w czym nowa wersja będzie lepsza od poprzedniej. Uchylę tylko rąbka, co można przeczytać w dalszej części

Czytaj całość