+48 602 683 733 [email protected]

Joomla Showcase czyli kto używa Joomla!

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Kto używa Joomla!

Kto używa Joomla!

Kto używa Joomla do swoich stron internetowych?

08.08.2016.

Kto używa Joomla do swoich stron WWWNo właśnie, jakie duże firmy, organizacje i instytucje używają systemu zarządzania treścią Joomla "do napędzania" swoich stron internetowych? Wpis ten będzie zawierał listę stron internetowych znanych firm, organizacji i instytucji, które zbudowane są na Joomla. Z czasem będzie rozbudowywany i aktualizowany o kolejne znane firmy, korzystające z Joomla.

Czytaj całość

Twinson - wdrożenie Joomla, K2 i sklepu K2Store

25.06.2014.

Twinson - przykładowy projekt i wdrożenie Joomla, K2 i sklepu K2Store Przy okazji tego wpisu po raz kolejny dotarło do mnie mocno, jak szybko płynie czas. Na przełomie 2012 i 2013 roku (więc to już 1,5 roku temu) wykonywałem wdrożenie strony internetowej dla firmy Dombal w oparciu o CMS Joomla (czyli jak zwykle od blisko 9 już lat) i komponent K2. Dodatkowo strona została wyposażona w sklep internetowy oparty o komponent K2Store. Było to moje pierwsze wdrożenie sklepu internetowego K2Store. Po latach doświadczenia w budowaniu sklepów internetowych w oparciu o VirtueMart, komponent K2Store urzekł mnie swoją prostotą. Ale do sedna. Mowa o stronie internetowej... 

Czytaj całość

Kilka ostatnich wdrożeń Joomla 3 i Joomla! 2.5

22.05.2014.

Ostatnie projekty i wdrożenia Joomla!Przez minione tygodnie pracowałem przy wdrażaniu bardzo ładnych projektów graficznych. Oto efekty indywidualnie zaprojektowanych i wdrożonych stron, działających na naszym ulubionym systemie CMS. Wszystkie prezentowane strony internetowe powstały od przemyślanego projektu graficznego, poprzez indywidualnie wykonany responsywny szablon dla CMS Joomla 3.x, po indywidualne prace wdrożeniowe. Ostatnim etapem było wykonanie pełnej i przemyślanej optymalizacji SEO i SEF. Dzięki temu strony moich klientów będą się bardzo dobrze pozycjonowały w Google! Zapraszam do obejrzenia ostatnio wykonanych stron internetowych. 

Czytaj całość

Producent gitar Martin używa Joomla!

14.02.2014.

Strona producenta gitar Martin Guitars zbudowana w Joomla! Dawno nie było żadnego wpisu w dziale przedstawiającym, jakie znane firmy i instytucje używają systemu CMS Joomla! do budowy i prowadzenia swoich stron internetowych. Dzisiaj po dłuższej przerwie firma, której z pewnością nie trzeba przedstawiać gitarzystom. Mowa o firmie Martin, producencie jednych z najlepszych gitar na świecie. Gitary Martin są dla gitarzystów tym samym, co Rolls&Royce dla ludzi znawców motoryzacji czy fortepiany Steinway'a dla pianistów. Ale wróćmy do sedna tego wpisu, czyli naszego ulubionego systemu zarządzania treścią, jakim jest Joomla i firmy Martin. Otóż od 2013 roku oficjalna strona producenta gitar Martin działa w oparciu o Joomla! 2.5. 

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 4 z 14