+48 602 683 733 [email protected]

Blog o Joomla, templatkach i projektowaniu stron www

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > sh404SEF darmowy i płatny

sh404SEF darmowy i płatny

28.04.2010.

sh404SEF darmowy i płatny O tym, że najnowsze wersje komponentu sh404SEF są od września 2009 roku dostępne po opłaceniu subskrybcji (35 dolarów, których zapłacenie upoważnia do pobierania najnowszych wersji sh404SEF przez okres jednego roku), wiedzą chyba wszyscy używający tego świetnego komponentu. Dla nieznających komponentu sh404SEF wyjaśnię, że jest to chyba jeden z najlepszych istniejących komponentów do tworzenia i zarządzania przyjaznymi linkami w Joomla, zarządzania tytułami podstron i ich metatagami. Sh404SEF obsługuje większość popularnych komponentów dla Joomla, a jeśli takiej obsługi jeszcze nie ma, to niemal pewne jest, że ktoś napisze odpowiedni dodatek. W ostateczności możemy taki dodatek do obsługi konkretnego komponentu wykonać sami (oczywiście znajomość PHP oraz komponentu sh404SEF będzie wtedy konieczna).

Napisałem, że komponent od kilku miesięcy jest płatny. A co, jeśli chcielibyśmy go przetestować albo po prostu nie mamy pieniędzy na zakup sh404SEF, choć za możliwości, jakie otrzymuje się po zainstalowaniu sh404SEF, kwota 35 dolarów nie jest wygórowana. Wtedy możemy skorzystać z ostatniej wersji dostępnej w pełni za darmo (com_sh404SEF-15_1.0.20_Beta_build_237.joomla1.5.x).

Wersję darmową sh404SEF można pobrać na stronie Templatki-Joomla.eu (link poniżej).

Komponent można pobrać pod tym adresem: http://www.templatki-joomla.eu/komponenty-joomla/sh404sef-optymalizacja-seo-sef-joomla.html.

Mimo to zachęcam do zakupu najnowszej wersji sh404SEF. Tym bardziej, jeśli ktoś zajmuje się wdrażaniem Joomla dla swoich klientów. Kwota 35 dolarów będzie wtedy całkowicie nieodczuwalna, a zyskamy dostęp do ciągle rozwijanego i udoskonalanego komponentu, dzięki któremu pełna optymalizacja strony zbudowanej na Joomla, optymalizacja pod kątem jak najlepszego działania strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych (SEO SEF) będzie więcej niż łatwa.

Poza tym wykupienie dostępu do najnowszych wersji sh404SEF pozwoli na dalszy rozwój tego doskonałego komponentu SEO SEF dla Joomla. 

Strona domowa komponentu sh404SEF: http://dev.anything-digital.com/sh404SEF/