+48 602 683 733 [email protected]

Polecane szablony - Templatki Joomla!

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Polecane Templatki Joomla! > Już wkrótce nowy darmowy szablon dla Joomla! 1.5 - Buzzez Magazine

Już wkrótce nowy darmowy szablon dla Joomla! 1.5 - Buzzez Magazine

Buzzez Magazine - darmowa templatka Joomla Już wkrótce zakończymy prace nad nową wersją darmowego szablonu, który przed rokiem udostępniliśmy społeczności na całym świecie, a który nazwaliśmy Buzzez. I który to szablon cieszył się w ciągu minionego roku na całym świecie sporym zainteresowaniem i wzięciem (i zresztą nadal cieszy).

Nowa dopracowana wersja szablonu nazywać się będzie Buzzez Magazine, dostępna będzie dla Joomla! 1.5 (być może niebawem przygotujemy również wersję dla Joomla! 1.6). Nie będę wiele rozpisywał się w czym nowa wersja będzie lepsza od poprzedniej. Uchylę tylko rąbka, co można przeczytać w dalszej części

Przede wszystkim w nowej wersji szablonu Buzzez Magazine usunięte zostały wszystkie drobne błędy i "niedoróbki", które zostały wyłapane. Błędy i "niedoróbki" musicie zrozumieć, kiedy udostępnia się swoją pracę w zasadzie za darmo, nie będzie ona idealna. Nowa wersja szablonu nieweluje to, co w poprzedniej wersji szablonu Buzzez można była znaleźć.

Wprowadzonych również będzie kilka nowości: na stronie głównej efektowy slajder JQuery automatycznie pobierający treści z wybranej kategorii artykułów. Cztery elastyczne warianty układu kolumn. Wsparcie dla komponentu Xmap. Strona błędu 404. Strona Offline. To tylko przykładowe nowości w szablonie Buzzez Magazine, który dostępny będzie do użytku niekomercyjnego za darmo. Warunek darmowego korzystania z szablonu to pozostawienie w stopce oryginalnej informacji o autorach szablonu oraz linku do strony Joomez.com.

O udostępnieniu szablonu do pobrania poinformuję już wkrótce, zaś poniżej prezentuję przykładowy wygląd strony głównej.

Aktualizacja: szablon można już pobrać pod adresem http://www.joomez.com/joomla-templates/buzzez-magazine-free-joomla-template (wymagane podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail).

Buzzez Magazine - darmowy szablon dla Joomla!