+48 602 683 733 [email protected]

Darmowe templatki i szablony dla Joomla

Jesteś tutaj: Strona główna > Templatki Joomla > Darmowe templatki Joomla > Darmowy szablon dla panelu administracyjnego Joomla!

Darmowy szablon dla panelu administracyjnego Joomla!

Darmowy szablon dla panelu administracyjnego Joomla!Dziś krótko o bardzo ciekawej darmowej templatce, która po zainstalowaniu zmieni wygląd i zachowanie naszego panelu administracyjnego w Joomla 1.5. Mowa o szablonie o nazwie UdjamaFlip, który oparty jest na rozwiązaniu jQuery Desktop (demo: http://udjamaflip.com/joomla-admin-desktop-templates). Zastosowanie tego rozwiązania dało dosyć ciekawe efekty. Każdy panel otwierany jest w osobnym oknie, okna zaś można go przesuwać. Można również otworzyć kilka paneli, mając je jeden nad drugim, a następnie można przechodzić pomiędzy otwartymi panelami.

Szablon jest w wersji beta, co oznacza, że może jeszcze nie działać w pełni poprawnie. U mnie podczas testów nie były widoczne ikony systemowe (Preferencje, Utwórz, Zmień, Kosz, Kopiuj, Przenieś, Nie publikuj, Publikuj...).
Autor szablonu zastrzega, że szablon nie będzie działać poprawnie w starszych przeglądarkach Internet Explorer (IE6, IE7).
Szablon ten na obecnym etapie rozwoju jest dla mnie bardziej ciekawostką. Do pełni poprawnego działania wymaga jeszcze dopracowania. Ale jeśli komuś nie przeszkadzają niewielkie niedoróbki i błędy, może już dziś zainstalować go w panelu administracyjnym swojej strony Joomla!

Szablon można pobrać ze strony autora:
http://udjamaflip.com/joomla/desktop-admin-template-15

Darmowy szablon dla panelu administracyjnego Joomla! - JQuery Desktop Joomla