+48 602 683 733 [email protected]

Blog o Joomla, templatkach i projektowaniu stron www

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog > Twinson - wdrożenie Joomla, K2 i sklepu K2Store

Twinson - wdrożenie Joomla, K2 i sklepu K2Store

25.06.2014.

Twinson - przykładowy projekt i wdrożenie Joomla, K2 i sklepu K2Store Przy okazji tego wpisu po raz kolejny dotarło do mnie mocno, jak szybko płynie czas. Na przełomie 2012 i 2013 roku (więc to już 1,5 roku temu) wykonywałem wdrożenie strony internetowej dla firmy Dombal w oparciu o CMS Joomla (czyli jak zwykle od blisko 9 już lat) i komponent K2. Dodatkowo strona została wyposażona w sklep internetowy oparty o komponent K2Store. Było to moje pierwsze wdrożenie sklepu internetowego K2Store. Po latach doświadczenia w budowaniu sklepów internetowych w oparciu o VirtueMart, komponent K2Store urzekł mnie swoją prostotą. Ale do sedna. Mowa o stronie internetowej... 

Twinson - tarasy i elewacje  - www.twinson.com.pl. Strona w trakcie wdrożenia, a także na sam koniec została gruntownie zoptymalizowana pod kątem SEO i SEF, czyli pod kątem wyszukiwarek i jak najlepszego pozycjonowania strony w popularnych wyszykiwarkach (Google, Bing...).

Projekt graficzny strony (strona główna i kluczowe podstrony - łącznie aż kilkanaście widoków) wykonał Bartek Wiktorowicz - http://bartekwiktorowicz.com. Pamiętam, jak w jednym z e-maili od Zamawiającego stronę otrzymałem bardzo pochlebną informację od grafika, który był zaskoczony tym, jak dokładnie pociąłem, zakodowałem i wdrożyłem jego projekty. Cóż, nie robię masówki. Do każdego projektu i wdrożenia podchodzę bardzo indywidualnie. Pieczołowicie staram się wykonać wszystkie detale każdej strony internetowej.

Strona działa na: Joomla! 2.5 + K2 + K2Store.

Widok strony głównej www.twinson.com.pl

Twinson - wdrożenie Joomla i sklepu K2Store - widok strony głównej

Widok kategorii www.twinson.com.pl

Twinson - wdrożenie Joomla i sklepu K2Store - widok kategorii

Widok przykładowej podstrony www.twinson.com.pl

Twinson - wdrożenie Joomla i sklepu K2Store - widok zwykłej podstrony