+48 602 683 733 [email protected]

Blog o Joomla, templatkach i projektowaniu stron www

Jesteś tutaj: Strona główna > Blog

Blog o Joomla! CMS

Kto używa Joomla do swoich stron internetowych?

08.08.2016.

Kto używa Joomla do swoich stron WWWNo właśnie, jakie duże firmy, organizacje i instytucje używają systemu zarządzania treścią Joomla "do napędzania" swoich stron internetowych? Wpis ten będzie zawierał listę stron internetowych znanych firm, organizacji i instytucji, które zbudowane są na Joomla. Z czasem będzie rozbudowywany i aktualizowany o kolejne znane firmy, korzystające z Joomla.

Czytaj całość

Dwie darmowe templatki admina Joomla 3.x

03.07.2016.

Darmowe szablony admina Joomla 3.xDawno nie zamieszczałem żadnego wpisu. Czas nadrobić zaległości. Tym razem chciałbym podzielić się "znaleziskiem", które może przypaść do gustu administratorom Joomla. Z otchłani internetu wyszperałem dwie templatki dla panelu administracyjnego Joomla 3.x. Mowa o szablonach Wisadmin i Vallis. Pierwszy szablon bazuje na domyślnym szablonie admina Joomla 3.x - Isis. Drugi szablon może spodobać się osobom, które dużo pracowały w zapleczu administratora Joomla 2.5. Szablon mocno nawiązuje właśnie do starego szablonu Hathor, domyślnie zainstalowanego w Joomla 2.5.

Czytaj całość

Darmowe szablony Joomla WCAG 2.0 AA

14.04.2016.

WCAG 2.0 AA - szablony JoomlaDla wszystkich zainteresowanych systemem zarządzania treścią Joomla i dostosowaniem tworzonych stron internetowych do wymogów WCAG 2.0 AA, w niniejszym wpisie zamieszczam listę stron internetowych udostępniających darmowe templatki Joomla zgodne z WCAG 2.0 AA. Szablony te mogą być wykorzystywane, jako podstawa przy projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych dla urzędów, gmin, szkół, organizacji, instytucji, ale także każdej dowolnej strony internetowej.

Czytaj całość

Co z K2 dla Joomla? VirtueMart i Wordpress? Wszystko jest możliwe

14.11.2015.

K2 Joomla CCKCzyżby coraz większa grupa osób i firm związanych od wielu lat z Joomla rozważała przeniesienie znacznej części swojego zainteresowania na Wordpressa? Takie sygnały dochodzą z różnych stron. O ile wielu twórców szablonów (templatek) dla Joomla już od dłuższego czasu wytwarza wersje swoich szablobów również dla systemu Wordpress, to wszystko wskazuje na to, że twórcy znanych i popularnych rozszerzeń dla Joomla również zaczynają kierować swoją uwagę w stronę Wordpressa.

Czytaj całość

Wtyczka komentarzy Facebooka dla Joomla

25.09.2015.

Dodatek komentarzy do JoomlaNiewielka, ale przydatna darmowa wtyczka (dodatek Joomla - plugin) "AL Facebook Social Comments Box". Idealna dla wszystkich, którzy chcą na swojej stronie zbudowanej w systemie CMS Joomla wdrożyć funkcjonalność komentarzy Facebooka. Dodatek dostępny jest w wersjach dla Joomla 3.x, Joomla 2.5 oraz starego Joomla 1.5. Dostępna również zmodyfikowana - spolszczona przez nas wersja. Pełna informacja dalej.

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 5 z 161